Ez nem egy tesióra az általánosban, Csak magadért futsz! Belesétálni, megállni ér!
Ha futsz, akkor futó vagy Ehhez nem kell vizsga Nem kell képesítés Nem kell tagsági Csak az, hogy fuss /John Bingham/</ő>
Örülj a hibáidnak is, a hibáidból tudsz tanulni! Vond le a következtetéseket, hogy hol rontottad el és a második próbálkozás már sokkal jobb lesz!
Ahhoz, hogy fejlődni tudj, el kell indulnod! Vedd fel a futócipődet és indulj el!
Ha elérsz egy célt, légy hálás a hibáidért, mert a hibáid kijavítása segített, hogy elérd a célod Ne törjön le, ha valami nem megy elsőre, tenulj belőle, és ...
Ne attól tarts, hogy lassan futsz, hanem attól, hogy még most is állsz és gondolkodsz futás helyett! Felejtsd el a kifogásokat, húzz futócipőt, ...